Kim jesteśmy

O nas

Sklep internetowy „Elstyl” został utworzony przez Hurtownię Elektrotechniczną Wigus z siedzibą w Łodzi o 17 letnim doświadczeniu w branży elektrotechnicznej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Naszymi dotychczasowymi odbiorcami są klienci instytucjonalni oraz indywidualni. Sprzedaż materiałów elektrotechnicznych to podstawa naszej działalności wsparta rzetelną obsługą oraz doradztwem technicznym. Staramy się również na życzenie zapewnić naszym klientom pełną obsługę ich inwestycji w zakresie kompleksowej dostawy materiałów elektroinstalacyjnych.

Nasza oferta

W naszym sklepie proponujemy rozwiązania wygodne, bezpieczne o nowoczesnym designie i funkcjonalności przeznaczone do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym, oraz w budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.

U nas można znaleźć różnorodną ofertę odpowiadającą wymaganiom każdego odbiorcy Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie rozwiązania, które idealnie spełnią nawet najbardziej indywidualne oczekiwania.

Sprawdzone marki i rozwiązania, niezawodność oraz najwyższa jakość to dobry pomysł na komfortowe urządzanie mieszkań oraz przestrzeni użyteczności publicznej.

 
Suma: 0 PLN
Ilosc sztuk: 0